Představení společnosti

Realitní kancelář ABC Reality Praha s.r.o. byla založena v roce 2002 v Praze jako ryze česká společnost bez zahraničního či úvěrového kapitálu. Za 14 let na českém realitním trhu máme bohaté zkušenosti s prodejem a pronájmem nemovitostí v Praze a okolí a našim klientům nabízíme profesionální realitní služby, právní servis a financování koupě nemovitosti na míru.

TÝM ODBORNÍKŮ

Naši realitní specialisté Vám pomohou při výběru vhodné nemovitosti a právní oddělení Vám zajistí kompletní smluvní dokumentaci a ochrání Vaše zájmy při koupi vybrané nemovitosti. Jako náš prodávající klient máte jistotu perfektně zpracované prezentace Vaší nemovitosti a naše marketingové oddělení Vám zajistí maximální inzerci na předních realitních serverech v ČR.

MAXIMÁLNÍ SERVIS

Nabízíme Vám široký výběr nemovitostí, zajišťujeme prohlídky vybraných objektů, poskytujeme komplexní bezplatné realitní, právní a finanční poradenství. Poskytujeme právní servis zkušených odborníků na problematiku realitního práva. Klientům zaručujeme maximální jistotu a bezpečí. Jednáme za Vás s úřady a ostatními institucemi (Katastrální úřad, stavební úřad, apod.). Naprostou samozřejmostí je pro nás osobní přístup ke každému klientovi. Naše společnost má sjednáno Profesní pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu. ;

Kontakt

ABC Reality Praha s.r.o 

Litevská 8,

100 00 Praha 10, Vršovice

IČ: 267 25 321

Kontakt: +420 777 770 919    Email: info@abc-reality.com

Vaše zpráva